MEB son dakika açıklaması!

Yazar: Haliloğlu Tekstil Yayınlanma Tarihi 06 Oct 2020

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk son dakika açıklaması yaptı. Öğrenciler 'Ziya Selçuk okullar ne zaman açılacak son dakika' şeklinde araştırmalar yapıyor. Birçok öğrenci okulların ne zaman açılacağını merak ediyordu. İlkokul 2. 3. 4. sınıf öğrencileri okullarda yüz yüze eğitimin başlangıç tarihini araştırıyor. MEB'ten yapılan son dakika açıklamasına göre okullar 12 Ekim'de açılacak. İşte 12 Ekim'de hangi sınıflar açılıyor? sorusunun yanıtı!


Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitim için tarih verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada yüz yüze eğitimin başlayacağını belirtmişti. Peki ama 12 Ekim'de okullar açılacak mı?

 12 Ekim'de Hangi sınıflar açılıyor?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "12 Ekim Pazartesi, tüm ilkokulları, köy okullarını, 8 ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli çocuklarımızın okullarını açıyoruz" açıklamasında bulundu.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya üzerinden yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamada bulundu. Selçuk, paylaşımında "Okullarımızda daha çok öğrencimizle buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 12 Ekim Pazartesi, tüm ilkokulları, köy okullarını, 8 ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli çocuklarımızın okullarını açıyoruz. Tüm öğrencilerimizle sağlıkla, güvenle buluşmak dileğimiz" ifadelerine yer verdi.

Benzer Makaleleler
Yorumlar
Yorum yaz