Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonraki 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat deposuna, uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Türkiye için 200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

200 TL altındaki siparişlerde 6,90 TL kargo ücreti sipariinize eklenir. Siparişiniz kargolandıktan sonra SMS ve e-mail olarak takip bilgileri sizinle paylaşılacaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Haliloğlu garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanarak siparişiniz güncellenecektir.

www.haliloglu.com.tr ve www.okulsepetcim.com siteleri  on-line alışveriş siteleri dir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.